تیم مهندسی شرکت آرینا از ابتدا با هدف پر کردن خلاء های موجود در صنعت تصفیه آب شروع به فعالیت نموده است. با توجه به استفاده زیاد از سیستم های اسمز معکوس (RO) در صنایع تصفیه آب کشور، وجود امکانات پیش تصفیه مناسب امری حیاتی می باشد. ازجمله پرمصرفترین انواع پیش تصفیه آب، استفاده از میکرون فیلتر یا کارتریج فیلتر می باشد. آرینا به عنوان یکی از پیشروترین تولید کننده ها ایرانی در زمینه تولید هوزینگ یا پوسته کارتریج فیلترها با برند تجاری  VesselPro  می باشد.

 

هوزینگ فیلترهای کارتریج (میکرونی) معمولا مستقیماً برای پیش تصفیه سیستم تصفیه آب RO قبل از واحد اصلی تصفیه آب استفاده می شوند.در مرحله پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ،دستگاه تصفیه آب صنعتی و بصورت کلی پیش تصفیه واحد های RO بمنظور حذف گل و لای و ذرات جامد و رفع کدورت آب (SEDIMENT FILTRATION) و فیلتراسیون آبهای سطحی ،آب صنعتی و فرآیندی با قابلیت المانها در تعداد مختلف بر اساس مفدار ورودی آب به دستگاه RO مورد استفاده قرار می گیرند .این فیلترها جهت جلوگیری ازورود رزین ها و مدیاهایی که از سطح فیلترهای پیش تصفیه جدا شده به داخل سیستم RO نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

اب و صنعت ارینا اب وصنعت ارینا اب و صنعت ارینا

این ذرات می توانند به شفت و پروانه پمپ ها آسیب برسانند همچنین ممکن است با رسیدن به سطح غشا ممبران RO آن را بلاک کرده و مانع عبور جریان شوند. کارتریج فیلترها همچنین برای حذف ذرات ریزی که ممکن است تا لایه های زیرین RO نیز نفوذ کنند استفاده
می شود. این فیلترها برای کاهش کدورت و حذف SDI و ذرات معلق مناسب نمی باشند. اندازه حفرات کارتریج فیلترها ۵ میکرون می باشد که این اندازه بسیار بزرگتر از مقداری است که برای حذف کدورت و SDI لازم است.
معمولا فیلتر کارتریج ها برای حذف ذرات کلوئیدی سیلیس و ذرات فلزی موجود در آب استفاده می شوند.

هوزینگ مکرون فیلتر اب و صنعت ارینا

شرکت آب و صنعت آرینا تولید کننده تخصصی انواع مخازن و هوزینگ های تصفیه آب در ایران به صورت آلیاژی مطابق با استاندارد های روز دنیا میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش تولید تماس بگیرید.